Strony nie ładują się 2019-11


2019-02-23 08:30:23

Od kilku dni mam problem z internetem, a dokładniej: nie ładuje mi się większość stron, takich jak google, youtube, wiele wiele innych i wyskakuje błąd " Strona internetowa jest niedostępna", albo jak się ładuje to muszę kliknąć odśwież i anulować odświeżanie. Otóż, nie działają mi takie strony jak: wkipedia, joemonster i puush.

jak wórcę jeszcze do domu to zrestartuję modem do ustawień fabrycznych. Malwarebytes' Anti- Malware nie pokazuje żadnych zagrożeń zarówno w skanowaniu szybkim jak i w pełnym, a problem występuje nadal.

Jeśli pozostałe strony ładują się normalnie, a jedna powoduje błąd, przyczyna problemu może znajdować się na tej stronie: Jeśli próbujesz ponownie załadować stronę, ale nie udaje się jej otworzyć, kliknij Wyślij zgłoszenie, by nas o tym poinformować. Natomiast przy próbie wejścia na wiki albo monstera pojawia się komunikat przeglądarki o nieodnalezieniu serwera.

pl ani bash, wyświetla mi komunikat, że program nie może wyświetlić strony. YouTube nie ładuje filmów, nie ładują się niektóre strony.

Zauważyłem również, że na laptopie dziewczyny gdy laptop wejdzie w stan czuwania i potem się go wybudzi internet nie chce działać ( strony nie ładują się wcale) mimo, że połączony jest z routerem i siła sygnału pokazuje 5 kresek. Puush nie jest w stanie wysłać żadnego zrzutu ekranu, po kilku informacjach o błędach wyświetla informację o nieudanej autoryzacji.

Strony nie ładują się po zmianie dostawcy internetu. Próbowałem na IE 8, Operze i Firefox.

Strony zabezpieczone za pomocą protokołu HTTPS nie uruchamiają się po instalacji ESET ( ESET Smart Security/ ESET NOD32 Antivirus wersja 9. 0) Podczas dostępu do zabezpieczonych stron, strony nie ładują się w całości lub pozostają puste Uruchom ponownie przeglądarkę i spróbuj.

Strony nie ładują się. ( 1) Strony się nie ładują albo ładują po odświeżaniu.

Łączę się na kanlu, używam OpenDNS, ale zmieniałem na dnsy z upc i działo się tak samo. Przeglądarka spyta czy uruchomić bez dodatków, więc się zgódź i sprawdź czy strony działają poprawnie.

Oprogramowanie komputerowe. NA immych urządzeniach również taki prblem zauważyłem.

Nie ładuje mi sie strona demotywatory. Gdy nie ma internetu jednak ani strony się nie ładują, ani GG się nie łącza Jednakże pingi są wtedy w normie, co mam zrobić?

W chrome chyba tryb incognito uruchamia przeglądarkę bez dodatków więc zrób to i sprawdź. Strony nie ładują się.

Czy jest ktoś kto miał podobny problem, strony nie ładują się, nic się nie wyświetla nawet ustawienia, sprawdzałam pod względem złośliwego oprogramowania, wirusów ale nie rozwiązało to problemu. Strony nie ładują się.

Jeśli wszystko zadziała dobrze, to. Strony różne, tvn24, bzwbk, mbank.

Nie ładują mi się strony.

Pantip light novel - Dobre kosmetyki do pielegnacji twarzy

Copyright © 2019 · All Rights Reserved · Cechy charakteru nerona quo vadis